Kontakt

Home Polski » Treść

Kontakt


Fabory Poland Sp. z o.o.

Dział Obsługi Klienta
Tel.: (61) 665 90 01
Fax: (61) 665 90 02
E-mail: dok.poznan@fabory.com



Sklepy Fabory: Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 17:00

Oddział

Adres

Kod

Nr telefonu

Fax

Kierownik oddziału

Nr tel. kom.

Adres mailowy

Legnica


Ul. Nowodworska 17

59-220

76 722 77 18

 lub
691 431 712
76 722 78 04

Sebastian Grzywaczewski

691 431 741

sebastian.grzywaczewski@fabory.com

Łódź

Ul. Szparagowa 4

91-211

42 292 01 96

42 292 01 97

Marcin Borzęcki
691 431 735
marcin.borzecki@fabory.com

Opole
Ul. Oleska 121
45-231
77 545 34 17
77 545 34 16
Sebastian Grzywaczewski
691 431 741
sebastian.grzywaczewski@fabory.com

Poznań
Ul. Lutycka 105
60-478
61 665 90 01
61 665 90 02
Krzysztof Laskowski
691 431 707
krzysztof.laskowski@fabory.com

Sosnowiec
Ul. Stawowa 4
41-200
32 290 27 62
32 290 27 63
Marek Szota
601 380 019
marek.szota@fabory.com

Warszawa
Ul. Wólczyńska 133
01-919
22 834 15 47
22 833 39 60
Marek Bartołd
691 431 710
marek.bartold@fabory.com

Wrocław
Al. Armii Krajowej 53
(wjazd od ul. Tarnogajskiej)
50-541
691 431 708
71 333 20 09
Edyta Kudryk
697 691 239
edyta.kudryk@fabory.com

 


Tereny działań Przedstawicieli Handlowych:
 

Województwo

Miasto/Powiat

Osoba kontaktowa

Numer telefonu

łódzkie

Łódź, Łowicz, Pabianice, Sieradz, Wieluń, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki

Krzysztof Baranowski

krzysztof.baranowski@fabory.com

601 381 036

lubuskie

lubuskie


Marcin Perlikiewicz

marcin.perlikiewicz@fabory.com

691 431 717

dolnośląskie

Wrocław, Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Trzebnica, Wołów, Brzeg Dolny


Remigiusz Król

remigiusz.krol@fabory.com

691 431 701

dolnośląskie

Wrocław, Oława, Jelcz Lakowice, Oleśnica, Syców, Milicz


Tadeusz Dobrzyński

tadeusz.dobrzynski@fabory.com

601 383 493

dolnośląskie

Świdnica, Włabrzych, Jelenia Góra, Kłodzko, Strzelin


Jacek Szkołut
jacek.szkolut@fabory.com

691 431 714

dolnośląskie

Zgorzelec, Bogatynia, Bolesławiec, Głogów, Jawor, Lubin, Polkowice, Złotoryja


Rafał Rodzeń

rafal.rodzen@fabory.com

691 431 733

śląskie

Częstochowa, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Piekary Śl., Siemianowice Śl., Sosnowiec, Zabrze, Zawiercie


Mirosław Znojek
miroslaw.znojek@fabory.com

697 691 240

małopolskie

Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Bochnia, Brzesko, Oświęcim, Olkusz, Niepołomice, Myślenice


Michał Wardzała
michal.wardzala@fabory.com

601 380 562

podkarpackie, świętokrzyskie,
śląskie


Katowice, Mysłowice, Tychy, Mikołów, Bielsko-Biała, Rybnik, Racibórz, Cieszyn, Żywiec, Ruda Śląska, Świętochłowice

Mariusz Kielar
mariusz.kielar@fabory.com

609 686 950

świętokrzyskie

świętokrzyskie

Mariusz Jawor

mariusz.jawor@fabory.com

691 430 016

lubelskie

Lublin, Puławy, Zamość, Tomaszów Lubelski, Chełm, Biłgoraj, Kraśnik


Agnieszka Nakonieczna
agnieszka.nakonieczna@fabory.com

691 431 703

pomorskie

Gdańsk , Gdynia, Sopot, Słupsk, Lębork, Tczew, Malbork, Kwidzyń, Słupsk 


Dawid Kuczuk
dawid.kuczuk@fabory.com

 

697 691 215

zachodniopomorskie

 zachodniopomorskie


Dział Obsługi Klienta
dok.poznan@fabory.com

61 655 91 86

podlaskie, mazowieckie (północ)


 Białystok, Bielsk Podlaski, Zambrów, Łomża, Grajewo, Augustów, Suwałki, Płock, Przasnysz, Wyszków


Sławomir Karpiński
slawomir.karpinski@fabory.com

691 431 729

mazowieckie

 Radom i okolice


Grzegorz Bąk
grzegorz.bak@fabory.pl

691 431 711

mazowieckie


 Warszawa Zachód, Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki, Ożarów, Legionowo, Wołomin, Pruszków

Piotr Boreczek
piotr.boreczek@fabory.com

697 691 183

mazowieckie


 Warszawa Wschód, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Garwolin, Grójec, Piaseczno, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

Daniel Paczek
daniel.paczek@fabory.com

697 691 184

wielkopolskie

 Ostrów, Kępno, Koło, Turek, Kalisz, Pleszew, Ostrzeszów, Krotoszyn, Słupca


Łukasz Napierała
lukasz.napierala@fabory.com

601 3 81 155

wielkopolskie


 Poznań, Nowy Tomyśl, Chodzież, Czarnków, Trzcianka, Międzychód, Oborniki, Piła, Szamotuły, Złotów

Tomasz Fundamenski
tomasz.fundamenski@fabory.com

691 431 726

wielkopolskie

 Poznań, Gniezno, Wągrowiec


Tomasz Konwiński
tomasz.konwinski@fabory.com

691 431 725

wielkopolskie

 Leszno, Srem, Gostyń, Rawicz, Kościan, Jarocin,   Grodzisk, Wolsztyn


Marek Gierczak
marek.gierczak@fabory.com

691 431 731

wielkopolskie

 Poznań, Września, Środa Wlkp. Kostrzyn Wlkp, Kórnik, Gądki

Dział Obsługi Klienta
dok.poznan@fabory.com

691 431 732

kujawsko-pomorskie

 Toruń, Solec Kujawski, Inowrocław, Żnin, Mogilno


Przemysław Dobrowolski
przemyslaw.dobrowolski@fabory.com

691 431 718

kujawsko-pomorskie

 Bydgoszcz


Wojciech Murzyn
wojciech.murzyn@fabory.com

691 431 737

opolskie

 opolskie


Łukasz Flig
lukasz.flig@fabory.com

691 431 713

warmińsko – mazurskie

Olsztyn, Elbląg, Iława, Ełk

 


Krzysztof Zieliński
krzysztof.zielinski@fabory.com

691 434 989

Fabory Poland Sp. z o.o.
ul. Lutycka 105, 60-478 Poznań
NIP 958-12-95-437, Regon 191757781
Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy KRS 0000026889
Wysokość kapitału zakładowego 5.204.590,00 zł

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.