Kontakt

Home Polski » Treść

Kontakt


Fabory Poland Sp. z o.o.

Dział Obsługi Klienta
Tel.: (61) 665 90 01
Fax:
(61) 665 90 02
E-mail:
dok.poznan@fabory.com

 

 

Sklep Fabory:

ul. Lutycka 105, 60-478 Poznań

Nr telefonu: 61 665 90 01, Fax: 61 665 90 02

Kierownik oddziału: Krzysztof Laskowski, Nr tel. kom. 691 431 707

Adres mailowy: krzysztof.laskowski@fabory.com

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 17:00

 

Oddział

Adres

Kod

Łódź

ul. Szparagowa 4

91-211

Sklepy zlikwidowane.

Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

 

Tel.: 61-665-90-01

Fax: 61-665-90-02

e-mail: dok.poznan@fabory.com

Opole

ul. Oleska 121

45-231

Sosnowiec

ul. Stawowa 4

41-214

Warszawa

ul. Wólczyńska 133

01-919

Wrocław

Al. Armii Krajowej 53

50-541

 

 

Tereny działań Przedstawicieli Handlowych:

REGION: zachodnio-północna Polska

KIEROWNIK REGIONU: Piotr Nowaczyk e-mail: piotr.nowaczyk@fabory.com tel. 609 083 275

Województwo

Miasto

Osoba kontaktowa

Numer telefonu

kujawsko-pomorskie

Toruń, Solec Kujawski, Inowrocław, Żnin, Mogilno

Przemysław Dobrowolski
przemyslaw.dobrowolski@fabory.com

691 431 718

kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz

Wojciech Murzyn
wojciech.murzyn@fabory.com

691 431 737

lubuskie

lubuskie

Marcin Perlikiewicz

marcin.perlikiewicz@fabory.com

691 431 717

wielkopolskie

Ostrów, Kępno, Koło, Turek, Kalisz, Pleszew, Ostrzeszów, Krotoszyn, Słupca, Konin


Łukasz Napierała
lukasz.napierala@fabory.com

601 381 155

wielkopolskie

Poznań, Nowy Tomyśl, Chodzież, Czarnków, Trzcianka, Międzychód, Oborniki, Piła, Szamotuły, Złotów

Tomasz Fundamenski
tomasz.fundamenski@fabory.com

691 431 726

wielkopolskie

Poznań, Gniezno, Wągrowiec, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Czerwonak, Murowana Goślina, Suchy Las

Tomasz Konwiński
tomasz.konwinski@fabory.com

691 431 725

wielkopolskie

Leszno, Śrem, Gostyń, Rawicz, Kościan, Jarocin,   Grodzisk, Wolsztyn

Marek Gierczak
marek.gierczak@fabory.com

691 431 731

wielkopolskie

Poznań, Września, Środa Wielkopolska, Kostrzyn Wielkopolski, Kórnik, Gądki

Krzysztof Eckert
krzysztof.eckert@fabory.com

691 431 732

zachodniopomorskie

zachodniopomorskie

Dział Obsługi Klienta

dok.poznan@fabory.com

61 665 9001

REGION: Południowa Polska

KIEROWNIK REGIONU: Radosław Otfinowski e-mail: radoslaw.otfinowski@fabory.com tel. 691 431 702

Województwo

Miasto

Osoba kontaktowa

Numer telefonu

dolnośląskie

Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów, Bielawa, Świebodzice, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska, Trzebnica, Wołów, Żmigród, Góra

Remigiusz Król

remigiusz.krol@fabory.com

691 431 701

dolnośląskie

Wrocław, Strzelin, Ząbkowice Śląskie, Jelcz Lakowice, Milicz, Oleśnica, Oława, Syców

Tadeusz Dobrzyński

tadeusz.dobrzynski@fabory.com

601 383 493

dolnośląskie

Legnica, Lubin, Polkowice, Głogów, Złotoryja, Jawor, Bolesławiec, Zgorzelec, Bogatynia, Jelenia Góra, Kamienna Góra

Rafał Rodzeń

rafal.rodzen@fabory.com

691 431 733

łódzkie

łódzkie

Marcin Borzęcki

marcin.borzecki@fabory.com

691 431 735

łódzkie

łódzkie

Krzysztof Baranowski

krzysztof.baranowski@fabory.com

601 381 036

małopolskie

małopolskie


Michał Wardzała
michal.wardzala@fabory.com

601 380 562

opolskie

Opole

Janusz Malarek
janusz.malarek@fabory.com

691 431 741

opolskie

Nysa, Paczków, Krapkowice, Głogówek, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Zdzieszowice, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Olesno, Ozimek

Łukasz Flig
lukasz.flig@fabory.com

691 431 713

podkarpackie

podkarpackie

Dział Obsługi Klienta

dok.poznan@fabory.com

61 665 9001

śląskie

Żywiec, Cieszyn, Tarnowskie Góry,  Lubliniec, Kłobuck, Częstochowa, Ruda Śląska, Świętochłowice  

Tytus Malich

tytus.malich@fabory.com

691 431 745

śląskie

Katowice, Tychy, Mikołów, Racibórz, Rybnik, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Bieruń-Lędziny, Jastrzębie-Zdrój, Pszczyna

Mariusz Kielar
mariusz.kielar@fabory.com

609 686 950

śląskie

Bytom , Gliwice, Radzionków, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Myszków

Mirosław Znojek

miroslaw.znojek@fabory.com

697 691 240

 
 
 

REGION: Wschodnia Polska

KIEROWNIK REGIONU: Michał Kokociński e-mail: michal.kokocinski@fabory.com tel. 697 693 358

Województwo

Miasto

Osoba kontaktowa

Numer telefonu

lubelskie

Biłgoraj, Chełm, Kraśnik, Lublin, Puławy, Tomaszów Lubelski, Zamość


Agnieszka Nakonieczna
agnieszka.nakonieczna@fabory.com

691 431 703

mazowieckie

Radom i okolice


Grzegorz Bąk
grzegorz.bak@fabory.pl

691 431 711

mazowieckie

Warszawa Wschód, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Garwolin, Grójec, Piaseczno, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

Daniel Paczek
daniel.paczek@fabory.com

697 691 184

mazowieckie

Warszawa Zachód, Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki, Ożarów, Legionowo, Wołomin, Pruszków

Daniel Hutnik
daniel.hutnik@fabory.com

697 691 183

podlaskie, mazowieckie (północ)

Białystok, Bielsk Podlaski, Zambrów, Łomża, Grajewo, Augustów, Suwałki, Płock, Przasnysz, Wyszków

Sławomir Karpiński
slawomir.karpinski@fabory.com

691 431 729

pomorskie

Gdańsk , Gdynia, Sopot, Słupsk, Lębork, Tczew, Malbork, Kwidzyń, Słupsk


Dawid Kuczuk
dawid.kuczuk@fabory.com

697 691 215

świętokrzyskie

świętokrzyskie

Paweł Szewczyk
pawel.szewczyk@fabory.com

691 430 016

warmińsko-mazurskie

Olsztyn, Elbląg, Iława, Ełk


Dział Obsługi Klienta

dok.poznan@fabory.com

61 665 9001

 
 

Fabory Poland Sp. z o.o.
ul. Lutycka 105, 60-478 Poznań
NIP 958-12-95-437, Regon 191757781
Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy KRS 0000026889
Wysokość kapitału zakładowego 5.204.590,00 zł

Nasz nr konta:
Bank Zachodni WBK 08 1500 1054 1210 5006 7563 0000

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.