Kontakt

Home Polski » Treść

Kontakt


Fabory Poland Sp. z o.o.

Dział Obsługi Klienta
Tel.: (61) 665 90 01
Fax: (61) 665 90 02
E-mail: dok.poznan@fabory.com

Sklepy Fabory:

Oddział

Kierownik oddzialu

Komorka

Sklep

Fax

Adres mailowy

Adres

Kod

Poznań

Krzysztof Laskowski

691 431 707

616659001

616659002

krzysztof.laskowski@fabory.com

ul. Lutycka 105

60-478

Sosnowiec

Marek Szota

601 380 019

322902762

322902763

marek.szota@fabory.com

ul. Stawowa 4

41-214

Wrocław

Edyta Kudryk

697 691 239

691431708

717164577

edyta.kudryk@fabory.com

Al. Armii Krajowej 53

50-541

Łódź

Marcin Borzęcki

691 431 735

422920196

422920197

marcin.borzecki@fabory.com

ul. Szparagowa 4

91-211

Opole

Sebastian Grzywaczewski

691 431 741

775453417

775453416

sebastian.grzywaczewski@fabory.com

ul. Oleska 121

45-231

Legnica

Marcin Kowalenko

691 431 712

767227718

767227804

marcin.kowalenko@fabory.com

ul. Nowodworska 17

59-220

Warszawa

Marek Bartołd

691 431 710

228341547

228333960

marek.bartold@fabory.com

ul. Wólczyńska 133

01-919


Tereny działań Przedstawicieli Handlowych:

Województwo

Miasto/Powiat

Osoba kontaktowa

Numer telefonu

łódzkie

Łódź, Łowicz, Pabianice, Sieradz, Wieluń, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki

Krzysztof Baranowski

krzysztof.baranowski@fabory.com

601 381 036

lubuskie

lubuskie


Marcin Perlikiewicz

marcin.perlikiewicz@fabory.com

691 431 717

dolnośląskie

Wrocław, Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Trzebnica, Wołów, Brzeg Dolny


Remigiusz Król

remigiusz.krol@fabory.com

691 431 701

dolnośląskie

Wrocław, Oława, Jelcz Lakowice, Oleśnica, Syców, Milicz


Tadeusz Dobrzyński

tadeusz.dobrzynski@fabory.com

601 383 493

dolnośląskie

Świdnica, Włabrzych, Jelenia Góra, Kłodzko, Strzelin


Jacek Szkołut
jacek.szkołut@fabory.com

691 431 714

dolnośląskie

Zgorzelec, Bogatynia, Bolesławiec, Głogów, Jawor, Lubin, Polkowice, Złotoryja


Rafał Rodzen

rafal.rodzen@fabory.com

691 431 733

śląskie

Częstochowa, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Piekary Śl., Siemianowice Śl., Sosnowiec, Zabrze, Zawiercie


Mirosław Znojek
miroslaw.znojek@fabory.com

697 691 240

małopolskie

Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Bochnia, Brzesko, Oświęcim, Olkusz, Niepołomice, Myślenice


Michał Wardzała
michal.wardzala@fabory.com

601 380 562

podkarpackie, świętokrzyskie,
śląskie


Katowice, Mysłowice, Tychy, Mikołów, Bielsko-Biała, Rybnik, Racibórz, Cieszyn, Żywiec, Ruda Śląska, Świętochłowice

Mariusz Kielar
mariusz.kielar@fabory.com

609 686 950

świętokrzyskie

świętokrzyskie

Mariusz Jawor

mariusz.jawor@fabory.com

691 430 016

lubelskie

Lublin, Puławy, Zamość, Tomaszów Lubelski, Chełm, Biłgoraj, Kraśnik


Agnieszka Nakonieczna
agnieszka.nakonieczna@fabory.com

691 431 703

warmińsko – mazurskie,
pomorskie

Gdańsk , Gdynia, Sopot, Słupsk, Lębork, Tczew, Malbork, Kwidzyń, Elbląg, Olsztyn, Słupsk 


Dawid Kuczuk
dawid.kuczuk@fabory.com

 

697 691 215

zachodniopomorskie

zachodniopomorskie


Dział Obsługi Klienta
dok.poznan@fabory.com

61 655 91 86

podlaskie, mazowieckie (północ)


Białystok, Bielsk Podlaski, Zambrów, Łomża, Grajewo, Augustów, Suwałki, Płock, Przasnysz, Wyszków


Sławomir Karpiński
slawomir.karpinski@fabory.com

691 431 729

mazowieckie

Radom i okolice


Grzegorz Bąk
grzegorz.bak@fabory.com

691 431 711

mazowieckie


Warszawa Zachód, Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki, Ożarów, Legionowo, Wołomin, Pruszków

Piotr Boreczek
piotr.boreczek@fabory.com

697 691 183

mazowieckie


Warszawa Wschód, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Garwolin, Grójec, Piaseczno, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

Daniel Paczek
daniel.paczek@fabory.com

697 691 184

wielkopolskie

Ostrów, Kępno, Koło, Turek, Kalisz, Pleszew, Ostrzeszów, Krotoszyn, Słupca


Łukasz Napierała
lukasz.napierala@fabory.com

601 3 81 155

wielkopolskie


Poznań, Nowy Tomyśl, Chodzież, Czarnków, Trzcianka, Międzychód, Oborniki, Piła, Szamotuły, Złotów

Tomasz Fundamenski
tomasz.fundamenski@fabory.com

691 431 726

wielkopolskie

Poznań, Gniezno, Wągrowiec


Tomasz Konwinski
tomasz.konwinski@fabory.com

691 431 725

wielkopolskie

Leszno, Srem, Gostyń, Rawicz, Kościan, Grodzisk, Wolsztyn


Marek Gierczak
marek.gierczak@fabory.com

691 431 731

wielkopolskie

Poznań, Września, Środa Wlkp. Jarocin


Tomasz Iskrzycki
tomasz.iskrzycki@fabory.com

691 431 732

kujawsko-pomorskie

Toruń, Solec Kujawski, Inowrocław, Żnin, Mogilno


Przemysław Dobrowolski
przemyslaw.dobrowolski@fabory.com

691 431 718

kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz


Wojciech Murzyn
wojciech.murzyn@fabory.com

691 431 737

opolskie

Opole, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Namysłów


Łukasz Flig
lukasz.flig@fabory.com

691 431 713

Punkty Sprzedaży:

FABORY Legnica - Nowodworska 17, Legnica
FABORY Łódź - Szparagowa 4, Łódź
FABORY Opole - Oleska 121, Opole
FABORY Poznań - Lutycka 105, Poznań
FABORY Sosnowiec - Stawowa 4, Sosnowiec
FABORY Warszawa - Wólczyńska 133, Warszawa
FABORY Wrocław - Al. Armii Krajowej 53 (wjazd od ul. Tarnogajskiej), Wrocław


Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 17:00

Fabory Poland Sp. z o.o.
ul. Lutycka 105, 60-478 Poznań
NIP 958-12-95-437, Regon 191757781
Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy KRS 0000026889
Wysokość kapitału zakładowego 5.204.590,00 zł

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.